Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки

Norveg MultiFunctional універсальні термошкарпетки
Norveg Merino Wool тонкі вовняні термошкарпетки
Norveg Soft утеплені вовняні термошкарпетки
Norveg TERMO+ високі махрові термошкарпетки

У термошкарпетках Norveg ніжкам буде тепло і комфортно, як на вулиці, так і у приміщенні.

В основі пряжи для шкарпеток Norveg– мериносова вовна, це ідеальне термоволокно для дитячого одягу. Механізм «роботи» волокон вовни полягає в тому, що матеріал швидко нагрівається до температури тіла і в подальшому постійно зберігає її на цьому рівні навіть при найнижчих зовнішніх температурах. Ще одна важлива властивість натуральної вовни – здатність відводити вологу від поверхні тіла, не поглинаючи її.

Модельний ряд дитячих термошкарпеток Norveg

  • Серія «-60С"». Ультратеплі об’ємні шкарпетки цієї серії зігріють ніжки малюка під час прогулянки на вулиці в сильні морози та вдома, якщо у приміщенні прохолодно.
  • Серія «Thermo – це шкарпетки для резинових чобітків. В такому взутті ноги швидко починають пітніти і в результаті мерзнуть. Спеціальні махрові шкарпетки вирішують обидві ці проблеми – терморегуляції та вологовідведення. Крім того, вони зберігають здоровий мікроклімат всередині чобітків, що особливо цінують мами діток з підвищеною пітнілістю ніг та схильністю до алергічних реакцій.
  • Серія ClimateControl створена спеціально для активного відпочинку та зимових видів спорту. Під час руху потовиділення може бути особливо інтенсивним, тому у склад цих шкарпеток входить Polycolon. Ще одна перевага виробів цієї серії – особливий крій та наявність спеціальних еластичних вставок, що надійно фіксують шкарпетку на нозі.
  • Для щоденного використання Norveg пропонує серії MerinoWool и SoftMerinoWool. Шкарпетки з цих серій в різному кольоровому виконанні теплі, комфортні та  зносостійкі.
  • Серія Multifunctional універсальна. Заняття спортом, прогулянки, повсякденне використання - скрізь і завжди в цих шкарпетках буде затишно і комфортно.

Статті

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg >>>

Технологія обробки вовни для термобілизни Norveg >>>Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua