Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки

Шкарпетки Norveg в основі свого складу мають мериносову вовну - це ідеальне волокно для функціонального одягу.

Вибір термошкарпеток Norveg:

  • Термошкарпетки Extreme Trekking спеціально створені для занять зимовими видами спорту: хокеєм, біговими лижами, ковзанами та іншими. Завдяки спеціальному крою та наявності еластичних вставок, ці моделі ідеально охоплюють ступню, забезпечуючи підтримку. У процесі використання вони не скручуються і не натирають шкіру, а посилена підошва перешкоджає передчасному зносу і створює додатковий амортизаційний і утеплюючий шар.
  • Термошкарпетки серії Hunter підходять для активного відпочинку навіть в найхолоднішу погоду. Вони збережуть тепло вашого тіла в русі і в стані спокою. А серія Thermo 3 дозволить вам з комфортом носити гумові чоботи.
  • В особливу групу варто виділити зимові термошкарпетки для екстремально низьких температур - модель «-60⁰С». Чиста шерсть мериносів в поєднанні з особливою технологією в'язки не дасть змерзнути на самому міцному морозі.
  • Вовняні термошкарпетки з тонкої пряжі серії Merino Wool і Soft Merino Wool підходять не тільки для прогулянок, а й для тривалого перебування в приміщенні.
  • Володіючи всіма перевагами вовняних термошкарпеток, шкарпетки серії Wool + Silk з додаванням шовкових ниток відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом.

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg >>>

Технологія обробки вовни для термобілизни Norveg >>>Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua