Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Шапочка Norveg

р.56-62, молочний 395.00
р.56-62, сірий меланж 395.00
р.68-74, молочний 395.00
р.68-74, сірий меланж 395.00

Гіпоалергенна шапочка Norveg, надійно захищає дитину від застуди. Добре фіксується на голові, не доставляє дискомфорту і не подразнює шкіру.

Склад: 100% вовна мериносів.

Комфортна і безпечна шапочка для вашого малюка, що ідеально підходить для прогулянок на свіжому повітрі. Одношарова тонковолокниста текстура мериносової вовни забезпечує природну і максимально комфортну терморегуляцію: тепло тіла утримується біля поверхні шкіри, не перегріваючи її. Крім того, вовна швидко вбирає і відводить вологу від поверхні шкіри. Навіть якщо ваш малюк спітніє, шапочка Norveg захистить його від переохолодження та інших факторів, що сприяють простудним захворюванням

Шапочка надійно закріплюється на голові малюка завдяки широким зав'язочках під підборіддям, які м'яко фіксують її, не даючи сповзати або перекручуватися. Еластичне вовняне полотно м'яко охоплює голову малюка, не завдаючи йому дискомфорту.

Всі шви на шапочці виконані за технологією «плоский шов» і не дратують ніжну шкіру малюка. Мериносова вовна - гіпоалергенний і антибактеріальний матеріал. Вона не колеться, не доставляє неприємних відчуттів і не дратує навіть саму чутливу і ніжну шкіру немовляти. Шапочка виконана в м'яких неяскравих тонах - ви зможете вибрати відтінок, який вам більше подобається.

Рекомендації по догляду за одягом NorvegМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua