Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки Norveg -60⁰С

Шкарпетки жіночі, р.39-40 575.00
Шкарпетки чоловічі, р.39-41 575.00

Ультратеплі термошкарпетки середньої довжини Norveg -60⁰С - ідеальне утеплення і збереження сухих ніг при низьких температурах зовнішнього повітря.

Склад: 80% вовна, 20% поліамід.

Теплі шкарпетки серії «-60 ⁰С» розроблені для перебування на вулиці при екстремально низьких температурах, а також для професійної діяльності, пов'язаної з перебуванням на морозі (або в холодних приміщеннях). Натуральний вовняний склад і об'ємна в'язка забезпечують збереження тепла незалежно від активності і гарантують комфорт навіть при нерухомому стані. Термошкарпетки «-60 ⁰С» об'ємні і для них потрібне просторе взуття.

Натуральна мериносова вовна акумулює тепло, і попереджає тепловіддачу при найнижчих температурах. У приміщеннях волокна вовни відводять температурний надлишок, зберігаючи комфорт і сухість ніг. Волокна поліаміду надають шкарпеткам підвищену зносостійкість, попереджають стирання і визначають хорошу еластичність.

Об'ємна, еластична в'язка, і плоскі шви гарантують гарну посадку на нозі будь якої повноти і комфорт навіть при тривалому носінні шкарпеток. Шкарпетки мають приємний натуральний колір.

Рекомендації по догляду за одягом NorvegМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua