Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Система природного сповивання Disana

Ідея системи природного сповивання полягає в використанні бавовняних елементів (вкладиші, підгузники або трусики) і вовняних штанців або шортиків. Такий спосіб догляду за дитиною є дуже природним і дозволяє частково або повністю відмовитися від використання одноразових підгузників.

1. Складіть трикотажний підгузник вдвічі. Розкладіть підгузник так, щоб вузька частина із зав'язками була знизу. Верхню частину можна підвертати в залежності від розміру дитини. Візьміть вкладку з біо-байки або біо-марлі, згорніть втричі у вигляді прямокутника і розмістіть по центру трикотажного підгузника. Підготовлений підгузник покладіть під попку дитини, верхній край підгузника повинен бути приблизно на 5 сантиметрів вище рівня пупка.

2. Пропустивши вкладку між ніжок, притисніть її до живота. Потім обгорніть навколо дитини кути широкої частини підгузника.


3. Тепер, провівши між ніжок, загорніть наверх вузьку частину підгузника із зав'язками.


4. Тепер залишилося тільки схрестити зав'язки за спиною малюка і зав'язати їх спереду або збоку, бантиком.


5. Зверху надягніть вовняні сповивальні штанці. Завдяки цим штанцям волога з вкладки і підгузника буде вбиратися вовною, і одночасно малюк буде залишатися сухим зовні. Крім того, дитині в них завжди тепло, навіть якщо підгузник і вкладка вже зовсім промокли. У штанцях не жарко, навіть влітку температура в штанцях ніколи не перевищує температури тіла дитини.

Copyright © kumka-online.com.ua