Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Питання і відповіді про систему природного сповивання Disana

Часто виникають питання про систему природного сповивання.

1.    Чи не жарко дитині в вовняних штанцях?
- Дитині в штанцях не жарко. Вовна відмінно пропускає повітря. При цьому в штанцях малюкові не холодно і не мокро. Головним завданням вовняних штанців є правильний розподіл вологи в підгузку. Останнє може забезпечити тільки вовна з її високою гігроскопічністю, яка в два з гаком рази перевищує гігроскопічність бавовни. Штанці потрібно надягати і для того, щоб не промокав одяг.


2.    Чим потрібно прати трикотажні підгузники і вкладиші? Чи треба прати пелюшки і вкладиші спеціальним шампунем для вовни?
- Прати бавовняні підгузники спеціальним шампунем для вовни не потрібно. Їх найкраще прати якісним дитячим порошком без відбілювачів і пом'якшувачів. Пом'якшувачі і відбілювачі погіршують якості підгузників, особливо вони впливають на їх здатність вбирати вологу.


3.    Як часто потрібно прати трикотажні підгузники і вкладиші? Потрібно і чи можна їх гладити?
- Якщо підгузків у вас достатньо, то прати їх доведеться один раз в 2-3 дні. У разі якщо вкладиші і підгузки забруднені калом, їх слід замочити на пару годин в холодній воді з простим дитячим або господарським милом, попередньо відчистив залишки калу. Після цього підгузники і вкладиші краще випрати. Час від часу кип'ятити і гладити підгузники (за винятком вовняних штанців і вкладишів з буретного шовку) навіть потрібно, це покращує їх можливість вбирати вологу, а прасування повертає їм м'якість. Досить робити це один-два рази на місяць. Хоча робити це необов'язково.


4.    Чим відрізняється байка від марлі?
- Марля вбирає більшу кількість рідини, вона потрібна на випадок прогулянок, подорожей в машині і на ніч. З байковим вкладишем дитині зручніше рухатися. Він займає менше місця в підгузнику.


5.    Навіщо потрібні вкладиші з буретного шовку і коли їх застосовують?
- Їх застосовують як додаткові вкладиші в комбінації з байкою або марлею, якщо у малюка починається шкірне подразнення. Завдяки винятковим пом'якшувальним і бактерицидним якостям буретного шовку відпадає необхідність у застосуванні спеціального крему чи присипки.


6.    Навіщо потрібний спеціальна папір? Чи можна використовувати замість нього звичайні серветки або туалетний папір?
- Спеціальний папір потрібний для того, щоб захистити вкладиші в підгузник від забруднення калом. Папір можна спускати прямо в унітаз і уникнути попереднього прання вкладишів. Папір Disana виготовлений ​​неагресивним способом, вибілений киснем і просякнутий латексом. За формою папір відповідає розміру вкладиша і не розповзається.


 7.    Як надовго вистачає ланолінового догляду та шампуню для вовни?
- Це залежить від кількості вовняних речей, які Ви перете. Якщо прати тільки пеленальні штанці і шовк, то ланолінового догляду, а також шампуню для вовни вистачає на рік. Вовняні пеленальні штанці, якщо вони не забруднені калом, перуть і відновлюють ланолін приблизно один раз в 1 - 1,5 місяця.

 Інформація представлена ​​сайтом www.babycare.ua

Copyright © kumka-online.com.ua