Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Переваги природного сповивання

Переваги багаторазових підгузників

У той час як одноразові підгузки, в більшості своїй, несуть переваги виключно для батьків, система природного сповивання в першу чергу орієнтована на здоров'я і комфорт малюка. Основні переваги її використання:


     Для дитини

 • Шкіра малюка протягом 24 годин контактує тільки з натуральними матеріалами, такими як: бавовна, вовна, шовк. Шкіра дитини дуже ніжна і чутлива до зовнішніх подразників, тому контакт з синтетичними матеріалами тягне за собою проблеми у вигляді попрілостей, «парникового ефекту», тертя.
 • Профілактика дисплазії тазостегнових суглобів. Як правило, батьки хочуть уникнути носіння малюком «стремян». Для цих цілей дитину сповивають, так званим «широким» способом, при якому ніжки малюка досить широко розведені в сторони, що є кращою профілактикою дефектів тазостегнових суглобів. Детальніше про те, як сповивати дитину >>>
 • Буретний шовк забезпечує додатковий захист від подразнень і попрілостей. Багато мам стикалися з проблемами почервоніння на сідницях дитини при прорізуванні зубів, при дисбактеріозі або просто від спеки. Боротися з цими неприємностями мамі допоможе спеціальний вкладиш з буретного (дикого) шовку.
 • Температура в підгузку дорівнює температурі тіла дитини. Це важливо і для хлопчиків, і для дівчаток. Німецькими вченими доведено, що температура в одноразовому підгузку може підвищуватися на 10 градусів, а це веде до розмноження грибків, пелюшкового дерматиту, запалення пупка і, звичайно ж, до дискомфорту малюка. Кому приємно, особливо влітку, відчувати на собі міні-сауну?
 • Повинен дихати НЕ підгузник, а шкіра малюка. Завдяки натуральним властивостям вовни, бавовни і шовку система природного сповивання дозволяє повітрю вільно проникати до шкіри, при цьому дитина не перегрівається і не переохолоджується. Щоб це перевірити мудрі дорослі радять купити собі великий одноразовий підгузник і походити в ньому. Різниця, в порівнянні з носінням білизни з натуральної бавовни, буде колосальна.
 • Час перевдягань проводиться з більшою користю для дитини: вона частіше спілкується з мамою і більше рухається. Відповідайте собі чесно на питання: при носінні одноразових підгузників, чи не буде у вас спокуси потримати в підгузку дитину довше, щоб заощадити гроші і зайвий раз не переодягати малюка?


  Для батьків

 • Батьків часто турбує проблема знайомства малюка з горщиком після використання одноразових підгузників. І практично всі батьки стверджують, що це не просто. З натуральними підгузками Вам не треба про це турбуватися. З моменту народження Ваш малюк буде відчувати, що намочив підгузник, і, зберігши чутливість, легко всьому навчиться, коли прийде час.
 • Легкий догляд за натуральними підгузками. Ви не будете багато часу приділяти догляду за системою природного сповивання. Всі вироби не потребують прасування, вовняні пеленальні штанці не потрібно часто прати, тільки провітрювати на повітрі! У Вас буде не менше, а навіть більше вільного, для спілкування з малюком, часу, ніж при використанні одноразових підгузників або при висаджуванні.
 • Очевидна економія коштів і часу. Докуповувати підгузники і всілякі креми не потрібно, а це дуже позитивно впливає на сімейний бюджет. Можна обійтися і без вологих очищувальних серветок, що може бути краще звичайної води? Додатково можна придбати тільки засоби по догляду та штанці більшого розміру. Крім економії коштів, Ви економите і час. Постійно їздити в магазин за підгузками і виносити гори сміття не доведеться.
 • Систему природного сповивання Ви можете використовувати для другої і третьої дитини.


   Для природи

 • Зазвичай дитина носить 1500 - 3000 шт. одноразових підгузників (розрахунок до віку 1,5 року)!
 • Щоб одноразові підгузники виглядали такими сліпуче-білими, їх потрібно відбілити хлористим газом. В результаті відбілювання в повітря, яким ми дихаємо, виділяються токсичні речовини: діоксини і фурани;
 • Для того, щоб виготовити 325 кг пластика для одноразових підгузників, які підуть на водовідштовхувальне покриття і упаковку, потрібно 2800 кв.м природного газу;
 • І, нарешті, всі 1500 - 3000 шт. одноразових підгузників, які сподіваємося, не носитиме Ваша дитина, спалять або закопають в землю!
 • Для виробництва системи природного сповивання не використовуються дерева, а це означає, що для майбутніх поколінь ми залишимо зелену планету!

Ми дихаємо одним повітрям, п'ємо одну воду, ходимо по одній Землі. Ми повинні подбати про те, що залишимо в спадок своїм дітям!

Copyright © kumka-online.com.ua