Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Рекомендації по догляду за одягом з вовни і шовку

Волокна натуральної вовни і шовку дуже еластичні, міцні, мають виняткові терморегулюючі й цілющі властивості. Шовковий й вовняний одяг не потребує складного догляду, але варто дотримуватись певних правил.

1. Прати речі з вовни та шовку треба тільки при сильному забрудненні. Незначні забруднення очищуються самі - є така властивість у волокон натурального шовку й вовни.

2. Вовняні й шовкові речі прати тільки спеціальними засобами для вовни і шовку або нейтральним шампунем для волосся.

3. Оптимальна температура для прання близько 30 градусів. Варто запобігати інтенсивного тертя, гарячої чи дуже холодної води, різких перепадів температури.

4. Вовняні й шовкові речі не рекомендується віджимати на високих обертах і сушити за допомогою фена. Також краще не сушити вовну і шовк під прямими сонячними променями, на батареях чи обігрівачах

5. Зберігатись шовковий й вовняний одяг має в чистому стані, в місцях недоступних для молі та жука-шкіроїда (детальніше у статті Вороги вовни і шовку). Має сенс проводити профілактичні прибирання і перетрушування в шафах, перевіряти речі під час довготривалого зберігання.

При дотриманні цих простих рекомендацій шовковий і вовняний одяг довго зберігає свої цілющі властивості й зовнішній вигляд.

Copyright © kumka-online.com.ua