Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

JANUS - вовняний одяг для дітей

КАТАЛОГ ОДЯГУ JANUS >>>

 


Janus є одним з найбільших і найстаріших виробників трикотажу в Європі. Одяг шиється з тканини, виробленої на власній сучасній фабриці Janus, яка розташована по сусідству з швейним виробництвом.
Текстильне підприємство Янус було створено в 1895 році і зараз є одним з провідних європейських виробників нижньої білизни. На фабриці в Бергені працює понад 130 співробітників, які виробляють одяг і шкарпетки для дітей і дорослих. Це єдина сучасна фабрика такого роду в Норвегії.
Марка Janus є широко відомою і улюбленою завдяки теплій і комфортній вовняний продукції для дітей і дорослих.
Янус виробляє також протипожежну білизну для вітчизняних і міжнародних компаній. Такий спеціалізований одяг продається під торговою маркою JanusPro.

Запорука успіху торгової марки Janus - добірна сировина та передові технології. Завдяки поєднанню цих складових одяг Janus відмінно зарекомендував себе в умовах суворого північного клімату, і при цьому настільки комфортний, що його із задоволенням можна носити влітку.

Завдяки інноваційним технологіям обробки вовни весь одяг Janus:

  • гіпоалергенний
  • не подразнює шкіру
  • дарує приємне відчуття тепла і комфорту
  • дуже практичний
  • зносостійкий
  • легко прати в пральній машині.

Догляд за одягом Janus дуже простий: його можна прати в пральній машині при 40 градусах (режим для вовни), більшість моделей можна прасувати. При пранні в пральній машині усадка білизни становить всього 5% на більш ніж 100 прань.

КАТАЛОГ ОДЯГУ JANUS >>>
  Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua