Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80
(044) 224 60 07

Дитяча термобілизна

Дитяча термобілизна існує не тільки для того, щоб уберегти дітей від переохолодження та регулювати теплообмін при низьких температурах і під час занять зимовими видами спорту. Сьогодні термобілизна - це відмінна можливість зробити життя комфортнішим у відносно звичних умовах - на прогулянці або в прохолодному приміщенні, при різких перепадах температур. І, звичайно, в першу чергу хочеться подбати про тих, кого ми любимо - про дітей.

Добре, що багатство вибору дає нам сьогодні таку можливість. Сучасні високотехнологічні матеріали ефективні, але не дуже комфортні в носінні, що дуже важливо, коли мова йде про дитячий одяг. Тому, якщо ви вирішили купити дитячу білизну з вовни мериноса, ви на вірному шляху.

Як «працює» дитяча вовняна термобілизна?

  • Повітропроникні волокна вовни створюють шар, який підтримує оптимальну температуру тіла. Сама структура натурального матеріалу не дозволяє тілу переохолодитися. У той же час зайве тепло, яке виникає в процесі активного руху або при переході в приміщення, миттєво виводиться назовні.
  • Ще одна важлива властивість вовни мериносів - вологовідведення. Якщо дитина спітніє, найтонші вовняні волокна миттєво вбирають і відводять вологу від шкіри, не допускаючи її переохолодження.

Важливо й те, що вовняна білизна довго носиться, мало брудниться, її треба рідко прати.

Статті

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg >>>

Технологія обробки вовни для термобілизни Norveg >>>

Дивіться також:

Одяг з мериносової вовни органік, для дітей від народження до 2-3 років.

Одяг з мериносової вовни органік, для дітей від 2 до 14 років.Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua