Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Воскова крейда

Воскова крейда Штокмар відповідає найвищим художнім стандартам. Завдяки додаванню чистого воску, в якості сполучного агента, кольор крейди Штокмар чистий і яскравий, зберігається природна прозорість і багатство відтінків.

Воскова крейда Stockmar звертається до почуттів дитини.
Якісна і абсолютно нетоксична - вона відповідає найвищим освітнім, естетичним і художнім вимогам. Безпечні компоненти, насичений колір, приємний запах, повільне стирання - це властивості, які по праву піднімають воскові крейди Stockmar на перше місце.

Для малювання крейдою підходить будь-який папір середньої або високої щільності.
У процесі малювання до крейди можуть прилипати частинки іншого кольору. Досить потримати крейду кілька секунд над полум'ям свічки, одразу протерти крейду серветкою і забруднений шар легко зніметься.

Воскова крейда у формі блока має той самий склад і таку ж палітру кольорів, що й крейда у формі олівця. Блоки спеціально виробляються для діток молодшого віку - їх зручніше тримати в маленькій ручці. Блоковою крейдою легко зафарбовувати великі області і створювати різні ефекти (наприклад, гранями різної ширини можна проводити різні лінії, вести крейду хвилеподібно і накладати хвилі різної ширини).

Copyright © kumka-online.com.ua