Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(097) 358 26 11

Жіноча колекція


Органічна мериносова вовна – зігріваючий затишок. Попестіть свою шкіру дорогоцінним одягом з чистої вовни органічної якості. Ця неймовірно тонка мериносова вовна особливо м’яка та приємна. Вона зістригається вручну, не містить хімічних домішок та не обробляється синтетичними смолами.

Органічна шовко-вовна (вовна/шовк) – ніжний захист. Ідеальне поєднання переваг чистої органічної мериносової вовни та виняткових характеристик дорогоцінного шовку. Разом вони створюють оптимальний температурний баланс та дарують відчуття комфорту.

Натуральний 100% тутовий шовк – особлива цінність. Зручно прохолодний влітку та приємно теплий взимку. Шовк ніжно обіймає нашу чутливу шкіру. Такий ефект досягається тільки завдяки натуральному шовку.

Натуральний 100% Tussah шовк (дикий шовк дубового шовкопряда) дарує нашій шкірі відчуття захищеності. Натільний одяг з дикого шовку не дуже еластичний, але через деякий час він просто не відчувається на тілі. Завдяки тонкій спорідненості дикого шовку та шкіри, такий одяг створює спокій, стає дуже особистим та зручним.


Органічна бавовна/шовк. Дві натуральні нитки поєднують свої найкразі характеристики. Суміш чистого шовку та м’якої органічної бавовни є більш м’якою, ніж чиста бавовна. Шовк регулює температурний баланс та має заспокійливий ефект на чутливу шкіру та шкіру, що схильна до подразнень.Органічна вовна– зігріваючий затишок. Попестіть свою шкіру дорогоцінним одягом з чистої вовни органічної якості. Ця неймовірно тонка мериносова вовна особливо м’яка та затишна. Вона зістригається вручну, не містить хімічних домішок та не обробляється синтетичними смолами. 
 
Органічна вовна/шовк – ніжний захист. Ідеальне поєднання переваг чистої органічної мериносової вовни та видатних характеристик дорогоцінного шовку. Разом вони створють температурний баланс та дарують відчуття комфорту.
 
Натуральний 100% тутовий шовк – особлива цінність. Зручно прохолодний влітку та приємно теплий взимку. Шовк ніжно обіймає нашу чутливу шкіру. Такий ефект досягається тільки завдяки натуральному шовку.
 
Натуральний 100% Tussah шовк (дикий шовк дубового шовкопряда) дарує нашій шкірі відчуття захищеності. Натільний одяг з дикого шовку не такий еластичний, але через деякий час вона просто не відчувається на тілі. Завдяки тонкій спорідненості дикого шовку та шкіри, такий одяг створює спокій, стає дуже особистою та зручною.
 
Органічна бавовна/шовк. Дві натуральні нитки поєднують свої найкразі характеристики. Суміш чистого шовку та м’якої органічної бавовни є більш м’якою, ніж чиста бавовна. Шовк регулює температурний баланс та має заспокійливий ефект на чутливу шкіру та шкіру, що схильна до подразнень. Органічний хлопок / шовк. Дві натуральні нитки об'єднують свої найкращі характеристики. Суміш чистого шовку і м'якого органічного бавовни м'якше, ніж чистий бавовна. Шовк регулює температурний баланс і надає заспокійливий ефект на чутливу шкіру і шкіру, схильну до подразнення.
Copyright © kumka-online.com.ua