Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки

Norveg MultiFunctional універсальні термошкарпетки
Norveg Merino Wool тонкі вовняні термошкарпетки
Norveg Soft утеплені вовняні термошкарпетки
Norveg Climate Control для активного руху
Norveg TERMO+ високі махрові термошкарпетки
Norveg -60⁰С термошкарпетки для сильних морозів

У термошкарпетках Norveg ніжкам буде тепло і комфортно, як на вулиці, так і у приміщенні.

В основі пряжи для шкарпеток Norveg– мериносова вовна, це ідеальне термоволокно для дитячого одягу. Механізм «роботи» волокон вовни полягає в тому, що матеріал швидко нагрівається до температури тіла і в подальшому постійно зберігає її на цьому рівні навіть при найнижчих зовнішніх температурах. Ще одна важлива властивість натуральної вовни – здатність відводити вологу від поверхні тіла, не поглинаючи її.

Модельний ряд дитячих термошкарпеток Norveg

  • Серія «-60С"». Ультратеплі об’ємні шкарпетки цієї серії зігріють ніжки малюка під час прогулянки на вулиці в сильні морози та вдома, якщо у приміщенні прохолодно.
  • Серія «Thermo – це шкарпетки для резинових чобітків. В такому взутті ноги швидко починають пітніти і в результаті мерзнуть. Спеціальні махрові шкарпетки вирішують обидві ці проблеми – терморегуляції та вологовідведення. Крім того, вони зберігають здоровий мікроклімат всередині чобітків, що особливо цінують мами діток з підвищеною пітнілістю ніг та схильністю до алергічних реакцій.
  • Серія ClimateControl створена спеціально для активного відпочинку та зимових видів спорту. Під час руху потовиділення може бути особливо інтенсивним, тому у склад цих шкарпеток входить Polycolon. Ще одна перевага виробів цієї серії – особливий крій та наявність спеціальних еластичних вставок, що надійно фіксують шкарпетку на нозі.
  • Для щоденного використання Norveg пропонує серії MerinoWool и SoftMerinoWool. Шкарпетки з цих серій в різному кольоровому виконанні теплі, комфортні та  зносостійкі.
  • Серія Multifunctional універсальна. Заняття спортом, прогулянки, повсякденне використання - скрізь і завжди в цих шкарпетках буде затишно і комфортно.

Статті

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg >>>

Технологія обробки вовни для термобілизни Norveg >>>Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua