Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Norveg MultiFunctional універсальні термошкарпетки

Дитячі універсальні термошкарпетки Norveg MultiFunctional - сучасні міцні шкарпетки, які добре облягають ногу, не сповзають при активному русі, мають властивості терморегуляції.

Тепле вуличне взуття для дітей часом буває надмірно громіздким, незручним через шари хутра всередині черевиків або чобіт. З термошкарпетками Norveg Multifunctional ніжки дитини будуть в теплі навіть в легкому взутті, і малюк зможе із задоволенням рухатися під час прогулянки. Натуральна вовна мериносів в складі пряжі шкарпеток гарантує ідеальну терморегуляцію, а високотехнологічний матеріал Polycolon забезпечує ефективне відведення вологи.

Склад: 65% Вовна мериносів (Merino Wool), 15% Поліестер (Polyester), 5% Еластан (Elastan), 15% Поліколон (Polycolon)

Важлива складова пряжі термошкарпеток - невеликий вміст поліестеру і еластану. Це надає шкарпеткам зносостійкість і еластичність при збереженні здорового мікроклімату всередині взуття. Ступні дитини не спітніють і не стануть холодними, оскільки мериносова вовна і Polycolon гігроскопічні і акумулюють тепло біля поверхні шкіри.

Термошкарпетки "Multifunctional" посилені подвійною ниткою в районі стопи. Носок, підошва і п'ята виконані в контрастному кольорі, позначаючи межі зони максимального утеплення ноги дитини. В районі склепіння стопи і щиколотки пряжа тонше, завдяки цьому взуття зі шнурівкою носиться комфортніше. Еластична анатомічна гумка термошкарпеток щільно тримає їх на ногах, не перетискаючи судин.Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua