Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Norveg -60⁰С для сильних морозів, чорного кольору

Теплі термошкарпетки для дітей Norveg -60⁰С.
Під час сильних морозів важливо захистити ніжки дитини від зовнішнього впливу низьких температур, тобто зберегти тепло власного тіла, звівши до мінімуму тепловтрати. Термошкарпетки з вовни Norveg -60⁰С акумулюють тепло, утримуючи його на поверхні шкіри. Натуральна вовна також має властивість терморегуляції, тобто запобігає перегріванню і, як наслідок, пітливості і вологості у взутті. У той же час, натуральні волокна вовни відводять вологу (піт) з поверхні шкіри дитини і зберігають ступні сухими і теплими.

Склад: 90% Вовна мериносів (Merino Wool), 8% Поліамід (PA), 2% Лайкра.

У складі пряжі шкарпеток Norveg -60⁰С переважає натуральна вовна. Її унікальні теплорегуляційні властивості забезпечать максимальний комфорт під час тривалого перебування на морозі. Вовна гіпоалергенна, не колеться і не викликає роздратування. Незначний вміст поліаміду і лайкри надає термошкарпеткам зносостійкість і еластичність.

В'язка трикотажу має об'ємну структуру для найкращого теплозбереження. Еластичне облягання термошкарпеток гарантує щільну посадку по нозі без сповзання і перекручування. Анатомічна гумка добре утримує носок на кісточці, не здавлюючи шкіру і судини. Середня висота шкарпеток повністю закриває кісточку дитини.Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua