Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg

Важлива інформація у відповідях на питання про термоодяг Norveg
Інформація магазину www.norveg.in.ua
(Популярні питання покупців про вовняну білизну. Частина 1.)

  • ПИТАННЯ 1: Чи можна одягати термошкарпетки поверх звичайних колготок?

Поверх бавовняних шкарпеток або колготок термошкарпетки одягати не рекомендується. Бавовняні вироби будуть вбирати в себе піт, стануть вологими. Бавовна швидко втратить свої теплоізоляційні властивості і почне активно відводити тепло від тіла. Тоді ноги почнуть мерзнути. Термошкарпетки рекомендується одягати на голу ногу. Допускається одягати термошкарпетки поверх вовняних колгот або термоколгот з вовни і поліколона. Вовна швидко відводить вологу від тіла і відмінно зберігає тепло. Під час інтенсивних фізичних навантажень, коли ноги інтенсивно потіють, рекомендується одягати термошкарпетки з додаванням Поліколона, який ще швидше відводить вологу.

  • ПИТАННЯ 2: Чи колеться термобілизна з вовни, і чи можна надягати її на голе тіло?

Термобілизну необхідно одягати на голе тіло, це потрібно для її правильної роботи. Термобілизна Norveg (футболки і легінси) виробляється з самої тонкої вовни мериносових овець. Товщина вовняного волоска приблизно в 5 разів тонше людської волосини. Матеріал з вовни мериносових овець такої якості в 3 рази ніжніше натурального шовку і в 5 разів еластичніше бавовни. Тому, термобілизна Norveg дуже м'яка і зовсім не колеться.

  • ПИТАННЯ 3: Я точно не змерзну в термобілизні/термошкарпетках Norveg?

Безумовно, стовідсоткової гарантії ми дати не можемо. Комфортні відчуття при низьких температурах залежать від цілого ряду чинників. Термобілизна не нагріває повітря, а тільки зберігає тепло, що виділяється тілом. Вовна є найтеплішим натуральним матеріалом, відомим людству, до того ж вовна мериносів непомітно для людини масажує шкіру, тим самим додатково стимулюючи кровообіг. Якщо ви правильно підберете взуття і одяг відповідно до погодних умов і рівня фізичної активності, ймовірність дискомфорту буде практично нульовою.

джерело www.norveg.in.ua