Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80
Copyright © kumka-online.com.ua

Як правильно вибрати воскову крейду для дитини

Як правильно вибрати воскову крейду для дитини? Це питання може виникнути, коли батьки бачать різноманіття кольорової палітри блокової крейди Stockmar. Відповідь залежить, в першу чергу, від віку дитини. Якщо малюкові 2-3 роки, досить трьох основних кольорів: золотисто-жовтий (№ 04), червоний (№ 01) і синій (№ 10). Адже перші малюнки малюків - це, частіш за все, різноманітні лінії, серед яких згодом з'являться точки і хрести. Не варто спонукати дитину в цьому віці до малювання предметів зовнішнього світу. Для дитини в першу чергу важливо побачити на папері сліди руху його рук. Але вже зараз необхідно правильно вкласти крейду в маленьку ручку, так щоб на аркуші з'являлися широкі лінії, що проводяться ребрами крейди, а не її куточком. Радійте разом красі кольорових переплетень!

Ось малюк трохи підріс і перше, що з'явиться на його малюнках, - зображення людини. Може, на початку тулуб і голова лише один овал, а рук і ніг трохи більше, ніж потрібно... швидко все зміниться. Для 3-4-річної дитини можна розширити колірну гамму, додавши ще один жовтий (№ 05), синій (№ 09 або 18) і червоний (№ 02). Тепер у малюка є набір з шести кольорів.

Час йде, дитина підростає. У її малюнках з'являються форми зовнішнього світу - з землі ростуть трава і дерева, по річці або морю пливе корабель, в небі пропливають хмари, летять літаки... Поступово, по одній-двом крейдам розширюйте "кольоровий арсенал". Знадобиться салатовий зелений № 06 або № 45 для трави і крон дерев (смарагдово-зелений № 07 для цього не зовсім підходить - у нього швидше мінеральний, ніж рослинний колір), коричневий для землі і дерев'яного будинку. На порозі школи дитина цілком здатна впоратися з 10-16 кольорами, а 8-9-річний школяр - і з усім набором. Важливо, щоб крейда з'являлися поступово і щоб дитина тримала її в належному стані - в спеціальній коробочці або зшитому пеналі з окремими кишеньками.