Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Мило для видалення плям жовчне AlmaWin

Жовчне мило, 100 гр 65.00

Жовчне мило AlmaWin.
Жовчне мило - органічний плямовивідник для усунення забруднень різного походження та ступеня складності. Засіб ефективний і економічний у використанні.

Застосування.
Жовчне мило AlmaWin здатне вивести з неблідніючої тканини навіть старі і міцно в'їдаючі плями. Під дією активних миючих інгредієнтів йдуть сліди від фруктів, крові, чорнила і т.д. Якщо мова йде про видалення окремо плями, рекомендується намочити його і натерти жовчним милом AlmaWin. Залиште білизну на деякий час (15 - 20 хв). При необхідності потріть пляму м'якою щіткою. Потім ретельно прополощіть або помістіть в пральну машину для подальшої прання з додавання високоефективного порошку або для всіх типів тканин, а також рідкі засоби на мильних горіхах, для прання спортивних речей, делікатного прання вовни і шовку або для речей з бавовни, льону і синтетики.

Основою жовчного мила AlmaWin є кокосовий жир і рослинне масло. Кожен з компонентів має виняткові миючими та жиророзчинні властивостями. Бича жовч містить ліпази і протеази, липолитичні і протеїно-дігестівні ферменти; вони атакують частки забруднення і розчиняють їх.

Інгредієнти (відповідно до рекомендацій ЄС):> 30% мила, бичача жовч, дікарбоксіметіла аланінат, хлорофіл, натуральні ароматизатори.

Додаткові рекомендації.
Кольорові тканини рекомендується попередньо перевірити на предмет линьки, протестувавши мило на непомітній ділянці.

Виробник: AlmaWin (Альмавін, Німеччина).Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua