Вовняні сповивальні штанці надягають поверх трикотажного підгузника. Вони чудово вбирають вологу, захищають одяг і постіль від промокання.
Головним завданням вовняних штанців є правильний розподіл вологи в підгузнику. Це може забезпечити тільки вовна з її високою гігроскопічністю, яка в два з гаком рази перевищує гігроскопічність бавовни.
Штанці вбирають зайву рідину, при цьому залишаються сухими на дотик. Завдяки подвійній в'язці внутрішній шар вбирає більше вологи, а зовнішній шар вовни не встигає намокнути. Вільна в'язка дозволяє повітрю легко проникати всередину підгузника, а шкірі малюка - дихати. У штанцях дитина не переохолоджуватиметься, навіть коли намочить підгузник (якщо малюк одягнений відповідно до системи природного сповивання - вкладиш, підгузник, вовняні штанці). Також, що дуже чудово, в таких вовняних штанцях дитина не перегріється: як свідчать дослідження, при температурі повітря 32 градуси температура між шкірою дитини і бавовняним підгузником становила 36,6 градусів, а між бавовняним підгузником і вовняними штанцями близько 30,5 градусів).
Завдяки природному самоочищенню вовни штанці потрібно прати тільки тоді, коли вони дійсно забруднилися або більше не утримують вологу. Ви можете відразу не повірити, але незабаром переконаєтеся на власному досвіді, що вовна настільки добре самоочищається і провітрюється, що можна прати штанці досить рідко. Якщо штанці просто стали вологими, то вони очищаються самі, висихаючи на повітрі (краще їх вивішувати вивернувши навиворіт).
Ще раз хочеться відзначити, що натуральна, необроблена хімікатами вовна володіє брудовідштовхуючими властивостями. Через кілька годин, коли штанці висихають і провітрюються, навіть не залишається специфічного запаху. Звичайно, коли штанці забруднені екскрементами прати потрібно обов'язково.
Рекомендується ручне прання. Для того, щоб штанці довше зберігали свої властивості, їх необхідно раз в 1-1,5 місяця обробляти ланоліном.
Рекомендації по догляду за виробами з вовни.
Склад: 100% kbT вовна.
Виробник: Disana (Німеччина).