Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Рідкий засіб Cool до 40°С, швидке прання в холодній воді, SODASAN

Cool 1,5 л 0.00
SODASAN Органічний рідкий засіб Cool для швидкого прання в  воді до 40°С,
0,75л=13 циклів прання.
Спеціально розроблено для швидкого прання навіть в холодній воді до 40°С! Для ручного и машинного прання. Іноді, когда речі не зовсім брудні, але вже не «свіжі», коли немає часу на довге прання, або коли просто хочеш щоденної свіжості - SODASAN COOL - ідеальний засіб для прання. Розумне рішення для економії енергії (до 40%) й води при пранні!
 
Виробник: SODASAN (Содасан, Німеччина).
 
Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Додержуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середній жорсткості води достатньо всього 60 мл прального засобу на 1 цикл прання с завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей складає не більше 2-3 кг на 1 прання. В цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу может бути змінена в залежності від ступеню забруднення речей.
 
Склад: більше 30% вода, органічне рослинне мило* (аніонні ПАР), менше 5%  ПАР цукри (неіоногенні ПАР), імінодисукцинат, поліаспартат, цитрат, спирт, 0,5-1% ефірні олії. *Інгредієнти из сертифікованих органічних сільських господарств.
Об’єм: 0,75л=13 циклів прання.


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua