Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Рідкий засіб Color для кольорових і чорних речей SODASAN

Color 1,5 л 289.00
Color 5 л 834.00
SODASAN Органічний рідкий засіб Color для прання кольорових і чорних речей, з пом’якшувачем води (від 30°- 95°).
Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових і чорних речей при будь-яких температурах. Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватись для прання в швидкому режимі.  Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і первинний колір речей! Завдяки своєму складові, може використовуватися навіть у жорсткій воді.
 
Виробник: SODASAN (Содасан, Німеччина).
 
Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Додержуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середній жорсткості води достатньо всього 80 мл (2 ковпачка) прального засобу на 1 цикл прання з завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей складає не більше 2-3 кг на 1 прання. В цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу может бути змінена в залежності от ступеню забруднення речей.
 
Склад: більше 30% вода, органічне рослинне мило* (аніонні ПАР), менше 5% ПАР цукри (неіоногенні ПАР), імінодисукцинат, поліаспартат, цитрат, спирт. Докладніше про склад органічних засобів Sodasan.
*Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua