Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Рідкий засіб Color-sensitiv, для дитячої білизни, SODASAN

Color-sensitiv 1,5 л 289.00
Color-sensitiv 5 л 834.00
SODASAN Органічний рідкий засіб Color-sensitiv для чутливої шкіри и для ДИТЯЧОЇ білизни, для прання кольорових та білих речей (від 30°до 95°).
Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових  и білих речей при будь-яких температурах. Ідеально підходить для людей з чутливою і ніжною шкірою, для людей, схильних до алергічних реакцій і для прання дитячих речей! Без запаху.
Починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватись для прання в швидкому режимі. Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна та первинний колір речей! Завдяки своєму складові, може використовуватися навіть в жорсткій воді.
 
Виробник: SODASAN (Содасан, Німеччина).
 
Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Додержуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середній жорсткості води достатньо всього 80 мл (2 ковпачка) прального засобу на 1 цикл прання с завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей складає не більше 2-3 кг на 1 прання. В цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу может бути змінена в залежності от ступеню забруднення речей.
Склад: більше 30% вода, органічне рослинне мило* (аніонні ПАР), менше 5% ПАР цукри (неіоногенні ПАР), імінодисукцинат, поліаспартат, цитрат, спирт.
*Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.
Додаткова інформація
1,5л = 20 циклів прання 4-5 кг брудних речей = 68-135 кг брудних речей
4л = 53 цикла прання 4-5кг брудних речей


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua