Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Heavy Duty для сильних забруднень, органічний порошок-концентрат SODASAN

1,2 кг 295.00
5 кг 1099.00
SODASAN Органічний порошок-концентрат пральний Heavy Duty для сильних забруднень, для білих і кольорових речей, з пом’якшувачем води й кисневим відбілювачем (40° - 60° - 95°).
 
Порошок спеціально розроблений для ефективного прання сильно забруднених речей й видалення плям. Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не потребуючи додаткового пом’якшувача! Захищає від утворення вапняного осаду. Не потребує додаткового використання відбілювача, оскільки порошок має бездоганні відбілюючі та брудовиводячі властивості! Ефективно виводить жирні плями, а також плями від вина, трави, кави! Можливе ручне прання або прання в швидкому режимі. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати рідкий плямовивідник Sodasan.
 
Виробник: SODASAN (Содасан, Німеччина).
Спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо всього 75 мл (1гр.= 2 мл.) прального порошка на 1 цикл використання (4-5 кг речей). Кількість прального засобу может бути змінена в залежності от ступеню забруднення. Насипайте порошок тільки в сухий контейнер для попередження утворення грудочок, або безпосередньо в барабан. Зберігайте порошок в сухому темному місці.
Склад:  більше 30% органічного рослинного мила (аніонні ПАР), 15-30% перкарбонат натрію, 5-15% карбонат натрію (сода), 5-15% силікатів, менше 5% поліаспартат, менше 5% імінодисукцинат, менше 5% цитрат, <5% ефірні олії, що містять лімонен, цитраль, ліналоол, цитронеллол. Докладніше про склад.
 
Додаткова інформація
1,2 кг = 25 циклів прання 4-5 кг брудних речей = 99-120 кг брудних речей,
5 кг = 104 цикла прання.
Не використовуйте більше прального засобу, чем вказано на упаковці. Це знижує очищуючі властивості!


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua