Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Розвиваюча гра Мемо

"Мемо" з картинками тварин захоплююча, весела і розвіваюча гра! Учасники в процесі гри знайомляться з тваринами, дізнаються або згадують їх назву, особливості життя кожної тварини, а також гравці тренують пам'ять, уважність та посидючість.

Гра складається з 24 плашок. Плашки зроблені з легкого гладко відшліфованого дерева. Контури кожної плашки приємно закруглені.

Суть гри. Плашки розкладаються картинками вниз і перемішуються. Потім викладаються (все також картинками вниз) в поле з 6 на 4 плашки. Кожен гравець по черзі відкриває по дві будь-які плашки, якщо тварини на них збігаються, то забирає собі, якщо немає - перевертає назад плашки і залишає їх на місці. Всі гравці стежать за кожним учасником і намагаються запам'ятати, де які плашки з тваринами лежать, що б в свій хід напевно перевернути однакові. Коли поле з плашками закінчиться, учасники підраховують своїх тварин і перемагає той, у кого їх більше. На додаток, можна ввести умову - учасник, який відкрив однакові плашки, перед тим як забрати їх собі розповідає про зображену тварину історію або пізнавальну інформацію :)

Розмір: 5,5*5,5*1 см (дерев'яна плашка)

Матеріал: дерево, бавовна (мішечок для плашек)

Виробник: ТМ "Lucy&Leo", постачальник "Іграшки з дерева" (МДІ)

Развиваюча гра "Мемо" 483.00


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua