Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки високі Norveg Winter

р.39-41 725.00

Високі термошкарпетки Norveg Winter - це комбіновані теплі шкарпетки для професійного зимового спорту і екстремальних навантажень. Забезпечують комфортне утеплення та захист від вологи.

Склад: 11% термолайт, 70% вовна мериносів, 13% поліамід, 5% еластан, 1% лайкра.

Високі шкарпетки серії «Winter» спеціально розроблені для екстремального зимового спорту і відпочинку - витримують підвищені навантаження і захищають від холоду і перегріву. Достатня довжина шкарпеток дозволяє захистити м'язи ніг, розігріті під час активної діяльності. Збереження балансу температури гарантує абсолютний комфорт як під час відпочинку, так і при активних діях.

Ефект терморегуляції забезпечується натуральною овечою вовною, яка становить основу складу шкарпеток. Волокна Thermolite також допомагають швидкому відведенню вологи від шкіри, що є кращою профілактикою промерзання ніг. Поліамід і еластан з додаванням лайкри відповідають за підвищену зносостійкість і еластичність. Місце стопи, п'яти і передньої частини гомілки посилене додатковим гігроскопічним шаром, що відводить вологу. Деталі крою переда і п'яти з'єднані в техніці «плоский шов».

Рекомендації по догляду за одягом NorvegМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua