Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки Norveg HUNTER

р.35-38 495.00
р.39-41 495.00
р.42-44 495.00
р.45-47 495.00

Термошкарпетки Norveg HUNTER - повний контроль над терморегуляцією в будь-якій ситуації: підтримка тепла при нерухомому перебуванні на холоді та збереження сухості ніг під час бігу.

Склад: 100% вовна мериносів.

Впоратися з проблемою перегріву і пітливості ніг при швидкій ходьбі, а також забезпечити надійне збереження тепла ніг при нерухомому стані допоможуть термошкарпетки Norveg «Hunter». Ці термошкарпетки не заподіють незручностей при тривалих переходах, оскільки мають ідеальний анатомічний крій, який повторює контури ступні окремо лівої і правої ноги.

Пряжа термошкарпеток «Hunter» складається з натуральної вовни мериносів, яка не викликає алергії і роздратування навіть на чутливій шкірі. Завдяки тому, що у мериносової вовни дуже теплі і тонкі волокна, товщина шкарпеток невелика, а здатність акумулювати тепло - максимальна. Вовна мериносів вбирає вологу і відводить її з поверхні шкіри, зберігаючи ноги в комфортному теплі і сухості.

Термошкарпетки «Hunter» забезпечені, крім верхньої анатомічної гумки-манжети, двома зонами еластичних гумок на ступні. Завдяки цим гумкам шкарпетки не сповзають і не перекручуються при активному русі. Підошва, носок і п'ятка посилені подвійним плетінням для додаткового утеплення і підвищення зносостійкості шкарпеток.

Рекомендації по догляду за одягом NorvegМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua