Інтернет-магазин екологічних товарів "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Україна,
Київська область,
м. Киев,
бул. Дружби народів, 12
Магазин екологічних товарів

У кошику немає товару
(067) 267 58 80

Термошкарпетки Norveg Extreme trekking

р.35-38 525.00
р.39-41 525.00
р.42-44 525.00
р.45-47 525.00

Термошкарпетки Norveg Extreme trekking - професійний захист від перегріву і переохолодження під час спортивних тренувань. Зносостійкі термошкарпетки, що забезпечують максимальний комфорт в умовах підвищених навантажень і низьких температур.

Склад: 11% термолайт, 70% вовна мериносів, 13% поліамід, 5% еластан, 1% лайкра.

Взуття для зимових видів спорту вимагає шкарпеток спеціального крою. Ефективно зберігають тепло термошкарпетки «Extreme Trekking» створені з урахуванням особливостей надягання і експлуатації професійного спортивного взуття. Такі шкарпетки рекомендовані під лижні черевики, ковзани (для хокею і фігурного катання), спортивне взуття для бобслею і керлінгу - всюди, де передбачається активний рух в умовах низьких температур.

Склад пряжі шкарпеток «Extreme Trekking» відповідає всім вимогам гігієни і комфорту. Натуральна вовна мериносів та інноваційний матеріал Термолайт зберігають тепло і відводять вологу від шкіри; поліамід забезпечує зносостійкість і міцність; еластан і лайкра додають еластичності.

Шкарпетки «Extreme Trekking» мають посилений шар пряжі на пальцях і підошві, що переходить у високу п'яту. Така деталь перешкоджає швидкому стиранню в проблемних зонах, а також забезпечує додаткове утеплення. Крім верхньої анатомічної гумки, що фіксує носок на нозі, термошкарпетки «Extreme Trekking» забезпечені зонами еластичних гумок на ступні. Завдяки цим особливостям шкарпетки не сповзають і не перекручуються при активному русі.

Рекомендації по догляду за одягом NorvegМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua