Интернет-магазин экологических товаров "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Украина,
Киевская область,
г. Киев,
бул. Дружбы народов, 12
Сайт українською
Магазин экологических товаров

В корзине нет товара
(067) 267 58 80
(044) 224 60 07

Мишка, повість / Д. Тераковська

МИШКА, ПОВІСТЬ / Д.ТЕРАКОВСЬКА
МИШКА, ПОВІСТЬ / Д.ТЕРАКОВСЬКА

Життя родини Адама і Єви детально розплановане. Спершу кар’єра: посада в раді директорів престижної фірми, солідний рахунок у банку, власний будинок. А вже тоді можна подумати й про дитину, яка буде забезпечена геть усім, що тільки є найкращого.

Ось лише в них народжується "маленький монгол", чи то пак "мумі-тролик". Одне слово, народжується Мишка - дитина з найважчою формою синдрому Дауна. Вона має неймовірну потребу в любові - і неймовірну здатність пробуджувати любов…

Саме цій найглибшій, найлюдянішій любові й присвячена дуже непроста, вкрай болісна, але неймовірно життєствердна книжка польської письменниці Дороти Тераковської в перекладі українською Дзвінки Матіяш. Проект здійснено за підтримки Польського Інституту в Києві.

"Книга про Мишку - незграбну дівчинку із синдромом Дауна, що танцює під класичну музику, погано розмовляє, і вміє любити, глибоко мене зворушила і "вибила" із зони власного комфорту. В Україні бракує таких книг, а вони лікують суспільство від байдужості до Іншого, що має особливи потреби"

Дзвінка Матіяш

Автор: Дорота Тераковська

Видавництво: Грані-Т, Київ, 2013 (360 с. з іл.)

Формат: 135*205

Палітурка: тверда

Мишка, повість / Д.Тераковська 45.00


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua