Интернет-магазин экологических товаров "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Украина,
Киевская область,
г. Киев,
бул. Дружбы народов, 12
Сайт українською
Магазин экологических товаров

В корзине нет товара
(067) 267 58 80

Серія книг про Петсона / С. Нордквіст

Петсон, Фіндус і торт на іменини 95.00
Петсон, Фіндус і переполох на городі 95.00
Полювання на лиса 95.00
Коли Петсон сумує 95.00
Хвилина півнячого кукуріку 95.00
Петсон, Фіндус і намет 95.00

Серія цікавих та добрих книжок про пригоди дідуня Петсона і його кота Фіндуса від шведського письменника Свена Нордквіста. Кожна історія супроводжується яскравими ілюстраціями від автора.


"Петсон, Фіндус і торт на іменини"

Неймовірна, повна вигадок розповідь про те, як випікався торт для кота, що святкує день народження тричі на рік. Тут багато тепла, ніжності й напрочуд життєрадісного погляду на світ. Шведський хутір змальовано з любов'ю та увагою, так само як і його мешканців, що насправді не вигадані, а реальні.


"Петсон, Фіндус і переполох на городі"

Був погожий весняний ранок. У кожному кущі виспівували пташки, росла трава, вкривались листям дерева, і всюди літали, повзали й метушилися дрібні комашки. Кіт Фіндус гасав довкола й полохав жуків. Дідуньо Петсон стояв на городі, розглядав землю і розминав її в долоні. "Уже пора, - заявив він. - Сьогодні можна сіяти городину й садити картоплю". Проте Фіндус мав іншу думку, на що можна використати город. До того ж, і в курей, і в корів був на те власний переконливий погляд. Тож так чи інакше, але все відбувалося дуже незвично.


"Полювання на лиса"

Дідуньо Петсон, його кіт Фіндус та кілька курей живуть на сільському хуторі. Одного дня до них заходить сусід і каже, що він збирається уполювати лиса. Що про це думають Петсон і Фіндус та як вони рятують і курей, і лиса, розповідається у цій надзвичайно веселій та повній вигадок книжці.


"Як Фіндус загубився"

Дідуньо Петсон живе зі своїми курми на сільському хуторі. Він відчуває себе дуже самотнім. Одного дня до нього приходить сусідка Беда Андерсон із картонною коробкою. На ній великими літерами написано : ФІНДУС ЗЕЛЕНИЙ ГОРОШОК". Але в коробці був не горошок. Там було маленьке-премаленьке кошення! І сталося так, що Фіндус потоваришував із Петсоном і ще з багатьма-багатьма іншими...


"Коли Петсон сумує"

- Я в поганому гуморі й хочу мати спокій, - каже Петсон. Кіт Фіндус витріщає на дідуня Петсона очі. Таким сердитим він його, певно, ще ніколи не бачив. «Я маю щось придумати, щоб розважити його», - думає Фіндус. - Може, підемо ловити рибу? - питає він. - Тобі знов стане весело. Та Петсон не хоче йти ловити рибу. Надворі холодно і мокро, до того ж йому треба перекопати картоплище й нарубати дров. Але Фіндус знає, як зробити, щоб у дідуня з’явився добрий гумор, і, можливо, він його таки змусить гратися, а не перекопувати картоплище. Бо це ж вам не якийсь там кіт, а Фіндус...


"Різдво у Петсона"

Дідуньо Петсон і кіт Фіндус заходилися прибирати до Різдва. І майже з усім упоралися. Лишилося тільки подбати про ялинку та святковий стіл. І саме тоді стається те, чого не мало статися. Петсон посковзнувся і так забив ногу, що не міг сходити у крамницю по продукти до різдвяного столу, не кажучи вже про ялинку... Так би їм і випало сумне Різдво, якби до Петсона не прийшли гості, про яких ані він сам, ані Фіндус не могли навіть мріяти.

Автор: Свен Нордквіст

Видавництво: Богдан, Тернопіль, 2014 (24 с. з іл.)

Формат: 202*296

Палітурка: твердаМагазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua