Интернет-магазин экологических товаров "Кумка" +38 067 267 58 80 kumka.ua@ukr.net
Украина,
Киевская область,
г. Киев,
бул. Дружбы народов, 12
Сайт українською
Магазин экологических товаров

В корзине нет товара
(067) 267 58 80

Картонні книжечки для малят / ВЛС

Чап-чалапу, гусоньки! Картонні книжечки для малят / ВЛС
Чап-чалапу, гусоньки! Картонні книжечки для малят / ВЛС Лугова лічилка. Картонні книжечки для малят / ВЛС Паліндроми. Картонні книжечки для малят / ВЛС Скоромовки. Картонні книжечки для малят / ВЛС У лісі, лісі темному. Картонні книжечки для малят / ВЛС

Чудесна серія книжечок для маленьких діток! Гарні добрі малюночки і маленькі віршики, які легко запам'ятати.


Чап-чалапу, Гусоньки! / автор: Оксана Кротюк

Веселі віршики Оксани Кротюк для малечі про домашніх улюбленців – каченят, курчат, песика і навіть поросятко з кабаном. Короткі римовані рядки легко запам’ятаються малюкам і викличуть усмішку в дорослих, які читатимуть дітям цю книжечку.


Лугова лічилка / автор: Катерина Міхаліцина

Скільки бешкетних жучат-сонечок заховалося в траві й посеред квітів? Завдяки чудовій «Луговій лічилці» Катерини Міхаліциної діти не лише знайдуть цих маленьких бешкетників, а й зможуть їх порахувати. І звісно, вивчать гарний новий вірш.


Паліндроми

Напевне, не кожна мама чи тато знають, що таке паліндром (або ще перевертень чи рак літеральний). Тож порозглядавши зі своїми малюками цю картонку, зможуть прочитати заховані в малюнках фрази і у звичний спосіб, і… навспак. Підказкою стане і своєрідна «дзеркальність» малюнків.


Скоромовки 

Яскраві герої цієї картонки зі скоромовками – кит і кіт, жвавий жук, бобер з бобренятам та інші допоможуть малятам впоратися із нелегким завданням – натренувати свою вимову, «рикаючи» і «дзижчачи».


У лісі, лісі темному / автор: Іван Нехода

Вірш Івана Неходи вже давно став атрибутом зимових свят. Тепер малеча може вивчати його з чудової кольорової картонної книжечки.


Видавництво: Видавництво Старого Лева, 2014 (12 с.)

Формат: 160*150

Палітурка: тверда (і всі сторінки)

У лісі, лісі темному 38.00


Магазин "Кумка" в FacebookМагазин Кумка в Facebook

Copyright © kumka-online.com.ua